wczytuję ...

HYUNDAI KONA

21055848 1664638503570661 7591850266843154207 o

Został zaprojektowany, aby rozbudzać pragnienia. Jego nowoczesny design został podkreślony wyrazistymi kształtami i stylową linią. Odważ się pokazać, że jesteś sobą.

To, co lubisz - moc, zabawa i wydajność. KONA oferuje Ci wybór pomiędzy dwoma turbodoładowanymi silnikami benzynowymi. Pierwszy to 1.6 T-GDI, który dostarcza moc 177 KM i ma napęd na cztery koła. Silnik ten współpracuje z 7-stopniową, dwusprzęgłową skrzynią biegów (7DCT), która łączy wydajność skrzyni manualnej z wygodą skrzyni automatycznej. Drugą jednostką napędową jest silnik 1.0 T-GDI 120 KM z napędem na jedną oś i 6-stopniową, manualną skrzynią biegów, która została zoptymalizowana, aby obniżyć spalanie. W 2018 roku do powyższych silników benzynowych dołączy również nowy silnik Diesel 1.6 CRDi.

Kona Interior Heckklappe 4c

Zaprojektowany, abyś mógł zabrać ze sobą wszystko, czego potrzebujesz. Wszechstronny SUV KONA oferuje mnóstwo przestrzeni zarówno pasażerskiej, jak i ładunkowej – 361 l pojemności bagażnika czyni go jednym z najbardziej przestronnych aut w swojej klasie. Nie ważne, w jaki sposób odkrywasz, co Cię nakręca do działania, KONA zapewni Ci stałą łączność i innowacje, które sprawiają, że wszystko staje się dużo łatwiejsze. Wysokiej jakości system nagłośnienia marki Krell zapewnia znakomitą jakość dźwięku, dzięki czemu naprawdę możesz dać czadu.

W mieście bądź online, w stałym kontakcie ze światem. Jadąc za miasto na off-road, możesz być całkowicie offline. Wysokiej jakości system nagłośnienia marki Krell zapewnia znakomitą jakość dźwięku, dzięki czemu możesz dać czadu dokądkolwiek zmierzasz. Nie ważne, w jaki sposób odkrywasz, co Cię nakręca do działania, KONA zapewni Ci stałą łączność i innowacje, które sprawiają, że wszystko staje się dużo łatwiejsze – na przykład 8-calowy dotykowy ekran, dzięki któremu masz łatwy dostęp do wszystkich informacji.

PL Hyundai Kona Interior ppl
Kona Navigation
Nawigacja z 8-calowym ekranem
8-calowy ekran dotykowy jest zintegrowany z nawigacją 3D i funkcjami łączności, dostarcza informacji o ruchu na drodze, pogodzie, radarach pomiaru prędkości oraz punktach POI na trasie. Nawigacja jest dostępna z 7-letnią, darmową subskrypcją usług LIVE.
Kona HUD
Head-up display (HUD)
Elektroniczny wyświetlacz przezierny Head-up to wiodąca w tej klasie technologia, która poprawia Twoje bezpieczeństwo i wprost na linii Twojego wzroku wyświetla najważniejsze informacje.
Kona Charger
Bezprzewodowe ładowanie telefonu
Ulokowany w centralnej konsoli panel ładujący (technologia Qi) pozwala w łatwy sposób naładować Twój smartfon* bez dodatkowych kabli
Kona DigitalInfo
Cyfrowy wyświetlacz
Wygodnie umiejscowiony i czytelny wyświetlacz 4.2” LCD dostarcza najważniejsze dla kierowcy informacje, takie jak włączone funkcje bezpieczeństwa, zużycie paliwa, pozostały zasięg, komendy nawigacji, temperaturę na zewnątrz i wiele więcej.
Krell PremiumSound
System nagłośnienia marki KRELL
Wyjątkowy system nagłośnieniowy firmy KRELL zapewnia świetną jakość dźwięku, dzięki czemu możesz dać czadu dokądkolwiek zmierzasz.
Kona Navigation 8 4c
8-calowy ekran dotykowy
KONA zapewni Ci stałą łączność i innowacje, które sprawiają, że wszystko staje się dużo łatwiejsze.

Przywiązywanie uwagi do detali sprawiło, że nowy model KONA jest tak wyjątkowy. Dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów, możesz odkryć niezwykły poziom komfortu. Nadaj charakteru wnętrzu swojego SUVa, wybierając pomiędzy czterema wariantami kolorystycznymi. Koniec z nudnymi deskami rozdzielczymi!

KONA interior red

W wariancie Red oprócz akcentów kolorystycznych dostępnych w pozostałych wariantach jest także możliwość dobrania kolorowych pasów bezpieczeństwa, błyszczącego wykończenia wewnętrznych klamek oraz ramion kierownicy.

W wariancie Lime oprócz akcentów kolorystycznych dostępnych w pozostałych wariantach jest także możliwość dobrania kolorowych pasów bezpieczeństwa, błyszczącego wykończenia wewnętrznych klamek oraz ramion kierownicy.

KONA interior lime
KONA interior grey

W szarym wariancie dostępnym w wersji podstawowej klasyczne, matowe akcenty pojawiają się wokół wylotów powietrza, dźwigni zmiany biegów, przycisku start/stop oraz na obszyciach siedzeń i kierownicy.

Kona Exterior 1 01