wczytuję ...

KIA STINGER - zdobywca nagród

kia stinger ck my19 design kv w
Gran turismo w najczystszej formie.
kia polska sportage19 Tawards

Kia Stinger zawdzięcza swój niezrównany wygląd idealnym proporcjom. Wydłużona maska zwieńczona krótkim zwisem idealnie współgra z szerokim rozstawem osi i niską linią dachu. Charakterystyczny tył podkreśla czarny, błyszczący dyfuzor dla jeszcze lepszej aerodynamiki.

kia stinger tantalising design
kia stinger ck my19 enthralling cabin

Wnętrze Kia Stinger to kwintesencja wysmakowanego połączenia sportowego charakteru i elegancji. Uwagę przyciągają typowe dla samolotów detale: szprychowe, okrągłe otwory wentylacyjne oraz chromowane, satynowe elementy wykończenia. Wyrafinowany styl we wnętrzu auta podkreślają ergonomicznie, wyprofilowane fotele. Zadbaj o niepowtarzalny nastrój wybierając jeden z sześciu kolorów podświetlenia.

Jedną z największych zalet dużego rozstawu osi Stingera jest niezwykle przestronna kabina. W środku w komfortowych warunkach może podróżować kierowca i czterech pasażerów. Przestrony bagażnik ma pojemność 406 l. Aby pomieścić długi lub dodatkowy ładunek, wystarczy złożyć tylną kanapę, dzieloną w proporcji 60:40.

kia stinger ck my19 generous space
kia stinger ck my19 smart power tailgate

Brak wolnej ręki, żeby otworzyć bagażnik? Kia Stinger zrobi to za Ciebie. Jeśli masz przy sobie kluczyk, wystarczy zbliżyć się do samochodu, a pokrywa bagażnika otworzy się automatycznie.

Podczas prowadzenia wszystkie niezbędne informacje znajdują się w zasięgu wzroku. Aktualną prędkość, wskazania tempomatu, systemu nawigacji i wiele innych danych pokazują czytelne, analogowe zegary oraz duży, kolorowy wyświetlacz. Dzięki opcjonalnemu, innowacyjnemu wyświetlaczowi HUD, na przedniej szybie wyświetlane są niezwykle przydatne podczas jazdy samochodem informacje, np. dotyczące ograniczeń prędkości.

kia stinger ck my19 in your sight
kia stinger ck my19 always connected

Usługi Kia Connected Services z rozwiązaniami TomTom to zupełnie nowy wymiar nawigacji.(2,3) Dzięki wygodnemu, 8-calowemu ekranowi dotykowemu, dostarczają kierowcy aktualizowanych na bieżąco informacji. System multimedialny jest dostosowany do Android Auto™ i Apple CarPlay™.(4,5) Korzystaj w aucie z dostępu do aplikacji i danych, które masz w swoim smartfonie. Możesz włączyć ulubioną muzykę, zadzwonić lub wysłać wiadomość za pomocą komend głosowych.

Dzięki systemowi monitorowania otoczenia pojazdu z kamerą 360˚ z dynamicznymi liniami naprowadzającymi nic Cię nie zaskoczy. Z przodu, z tyłu i na bokach Stingera umieściliśmy cztery szerokokątne kamery. Takie rozwiązanie daje możliwość obserwowania otoczenia pojazdu z góry podczas parkowania oraz jazdy z prędkością poniżej 20 km/h.

kia stinger around view monitor
kia stinger harman kardon

Decydując się na opcjonalny system audio Harman/Kardon® o mocy 720 watów z 15 głośnikami, podczas podróży podczas podróży będziesz mógł delektować się ulubioną muzyką. Stinger to pierwszy model Kia, w którym pod przednim fotelem umieściliśmy subwoofer. Technologia Clari-Fi™ oraz QuantumLogic™ Surround Sound zapewniają najwyższą, wielowymiarową jakość dźwięku.

Poczekaj! Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę!

Szanowny kliencie, podanie danych jest dobrowolne, przed ich podaniem zapoznaj się z zasadami naszej Polityki prywatności i polityki cookies dostępnej tutaj.

Oświadczam iż zapoznałam/łem się z zasadami polityki prywatności. *
Czy wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych wyżej (tj.: imię, nazwisko, e-mail, nr tel.) przez MARVEL Sp. z o.o. ul. Żelazna 7, 90-333 Łódź, NIP: 725-000-78-63, zarejestrowana pod nr KRS 0000142101 zgodnie z RODO z 2016 r. , w celach świadczenia usług marketingowych. Czas przetwarzania Pana /Pani danych nie będzie dłuższy niż okres świadczenia usługi lub do czasu wycofania tej zgody. *
*Jeśli nie wyrazi Pan/Pani tej zgody, nie będziemy mogli powiadomić o akcjach promocyjnych i marketingowych .
Czy wyraża Pani/Pan zgodę na przesyłanie drogą elektroniczną informacji handlowej dotyczącej produktów i usług oferowanych przez spółkę MARVEL oraz partnerów współpracujących w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną? *
*Jeśli nie wyrazi Pan/Pani tej zgody, nie będziemy mogli wysłać informacji handlowej.
Czy wyraża Pani / Pan zgodę na przekazywanie powyższych informacji poprzez używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w rozumieniu ustawy Prawo telekomunikacyjne (celem ich wyświetlenia na telefonie komputerze, laptopie czy innym urządzeniu, na którym dokonują Państwo logowania i otwarcia korespondencji)? *
*Jeśli nie wyrazi Pan/Pani tej zgody, nie będziemy mogli pozostać w kontakcie.