wczytuję ...

KIA STONIC

Nowa Kia Stonic to kwintesencja niemal idealnego samochodu. Wyraźnie zarysowane poziome linie doskonale komponują się z opływowym kształtem. Dynamiczny design auta kojarzy się z pełną niezapomnianych wrażeń jazdą. Wygoda i jak najmniej powodów do stresu podczas podróży - to nasze priorytety. Dlatego wnętrze Kia Stonic zostało wyposażone w zaawansowane systemy bezpieczeństwa oraz nowoczesne rozwiązania, mające na celu podniesienie poziomu komfortu. Za kierownicą tego innowacyjnego crossovera będziesz czuć się pewnie i za każdym razem wyjątkowo.

WARIANTY KOLORYSTYCZNE
Cenisz sobie własny styl? Wybierz dwukolorowe nadwozie.

DESIGN
Dynamiczna sylwetka, sportowy charakter.

3 SILNIKI DO WYBORU
Dynamiczna, sportowa jazda, pełna niezapomnianych wrażeń

stonic4
stonic wnetrze2

Wygodne, przestronne wnętrze zapewnia komfort kierowcy i pasażerom nawet podczas długich podróży. Dzięki zaawansowanym systemom bezpieczeństwa i wsparcia kierowcy, w Kia Stonic zawsze będzisz czuć się pewnie.

KIEROWNICA W KSZTAŁCIE LITERY D
Zaznacz swoją osobowość, wybierając najlepszy dla siebie pakiet kolorystyczny oraz sportową, spłaszczoną w dolnej części kierownicę (1).

PODGRZEWANE SIEDZENIA KIEROWCY I PASAŻER
W Rozgrzejesz się w chłodne dni.

7-CALOWY EKRAN DOTYKOWY
7-calowy ekran dotykowy z łączem Bluetooth.

Wszystko pod kontrolą dzięki nowoczesnym technologiom.

PODŁĄCZ SWÓJ SMARTFON
Apple CarPlay™ oraz Android Auto™.

KIA CONNECTED SERVICES
Stały dostęp do aktualnych informacji o ruchu drogowym dzięki Kia Connected Services z rozwiązaniami TomTom®.

KAMERA COFANIA Z LINIAMI NAPROWADZAJĄCYMI
Doskonała widoczność i wsparcie kierowcy podczas parkowania.

SYSTEM BEZKLUCZYKOWY
Aby uruchomić silnik, wystarczy nacisnąć przycisk.

SYSTEM POWIADAMIANIA O ZMĘCZENIU KIEROWCY
Ostrzeżenie kierowcy w przypadku senności lub rozkojarzenia.

OSTRZEŻENIE PRZED POJAZDAMI W MARTWYM POLU
Dzięki systemowi monitorowania martwego pola w lusterkach oraz systemowi ostrzegającemu o ruchu pojazdów z tyłu zawsze będziesz wiedzieć, co dzieje się dookoła auta.

stonic wyposa

7latgwarancji stinger


Każdy właściciel Kia Stonic może skorzystać z gwarancji na 7 lat lub 150 000 km przebiegu (do 3 lat: bez ograniczeń przebiegu, powyżej 4 lat: do 150 000 km).

Jeżeli samochód poddawany był regularnym przeglądom gwarancyjnym, gwarancja ta jest bezpłatna i przechodzi na kolejnych właścicieli. Obejmuje ona także 7 lat bezpłatnej aktualizacji mapy oraz usług Kia Connected Services z rozwiązaniami TomTom®.

Poczekaj! Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę!

Szanowny kliencie, podanie danych jest dobrowolne, przed ich podaniem zapoznaj się z zasadami naszej Polityki prywatności i polityki cookies dostępnej tutaj.

Oświadczam iż zapoznałam/łem się z zasadami polityki prywatności. *
Czy wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych wyżej (tj.: imię, nazwisko, e-mail, nr tel.) przez MARVEL Sp. z o.o. ul. Żelazna 7, 90-333 Łódź, NIP: 725-000-78-63, zarejestrowana pod nr KRS 0000142101 zgodnie z RODO z 2016 r. , w celach świadczenia usług marketingowych. Czas przetwarzania Pana /Pani danych nie będzie dłuższy niż okres świadczenia usługi lub do czasu wycofania tej zgody. *
*Jeśli nie wyrazi Pan/Pani tej zgody, nie będziemy mogli powiadomić o akcjach promocyjnych i marketingowych .
Czy wyraża Pani/Pan zgodę na przesyłanie drogą elektroniczną informacji handlowej dotyczącej produktów i usług oferowanych przez spółkę MARVEL oraz partnerów współpracujących w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną? *
*Jeśli nie wyrazi Pan/Pani tej zgody, nie będziemy mogli wysłać informacji handlowej.
Czy wyraża Pani / Pan zgodę na przekazywanie powyższych informacji poprzez używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w rozumieniu ustawy Prawo telekomunikacyjne (celem ich wyświetlenia na telefonie komputerze, laptopie czy innym urządzeniu, na którym dokonują Państwo logowania i otwarcia korespondencji)? *
*Jeśli nie wyrazi Pan/Pani tej zgody, nie będziemy mogli pozostać w kontakcie.