wczytuję ...

Nowy Hyundai i30 Fastback N

Przedstawiamy nowego Hyundaia i30 Fastback N, który łączy styl i elegancki design ze znakomitymi właściwościami jezdnymi charakterystycznymi dla i30 Hatchback N. Gorący i sportowy wygląd nowego Fastbacka N został zapewniony dzięki smukłej i eleganckiej sylwetce samochodu zaprojektowanej na kształt łzy. Charakterystyczne elementy wersji N to m.in. dedykowany przedni i tylny zderzak, kaskadowy grill ze znaczkiem N, kontrastujące czerwone listwy ozdobne, podwójna końcówka wydechu oraz logo N na kierownicy, listwie progowej czy gałce dźwigni zmiany biegów.

i30 fastback 1

Nowy i30 Fastback N zawdzięcza znakomite osiągi 2-litrowemu silnikowi z turbodoładowaniem, który osiąga moc 250 lub 275 KM Naciśnięcie przycisku pozwala wybrać jeden z pięciu trybów jazdy dopasowanych do warunków na drodze i nastroju kierowcy: Eco, Normal, Sport, N i N Custom. Gwarantujemy więcej uśmiechów na kilometr.

System Launch Control zapewnia maksymalna trakcję, by umożliwić błyskawiczne ruszenie z miejsca. Steruje ona podzespołami samochodu, aby zminimalizować poślizg i buksowanie kół przy dynamicznym ruszaniu z miejsca, co pomaga wykonać tę czynność jak profesjonalny kierowca wyścigowy.

i30 fastback 2
i30 fastback 3

Funkcja dopasowania obrotów automatycznie zwiększa obroty silnika przy zmianie biegu z wyższego na niższy, co pozwala na płynniejsze i bardziej sportowe redukcje.

Funkcja High Performance Driving Data pozwala wyświetlać dane dotyczące jazdy na dużym, usytuowanym centralnie ekranie wielofunkcyjnym, dzięki czemu kierowca ma pełny obraz sytuacji.

Dodatkowe opcje obejmują mechanizm różnicowy N Corner Carving, który umożliwia obracanie się kół napędowych z różną prędkością poprzez przekazywanie różnych wartości momentu obrotowego, co zapewnia maksymalną zwinność i szybkość na zakrętach.

Aktywny układ wydechowy dopasowuje brzmienie i głośność wydechu — od bardziej stonowanego w trybie Normal, przez mocniejsze w trybie Sport do zdecydowanie agresywnego z „wystrzałami” z wydechu w trybie N.

i30 fastback 4

Poczekaj! Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę!

Szanowny kliencie, podanie danych jest dobrowolne, przed ich podaniem zapoznaj się z zasadami naszej Polityki prywatności i polityki cookies dostępnej tutaj.

Oświadczam iż zapoznałam/łem się z zasadami polityki prywatności. *
Czy wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych wyżej (tj.: imię, nazwisko, e-mail, nr tel.) przez MARVEL Sp. z o.o. ul. Żelazna 7, 90-333 Łódź, NIP: 725-000-78-63, zarejestrowana pod nr KRS 0000142101 zgodnie z RODO z 2016 r. , w celach świadczenia usług marketingowych. Czas przetwarzania Pana /Pani danych nie będzie dłuższy niż okres świadczenia usługi lub do czasu wycofania tej zgody. *
*Jeśli nie wyrazi Pan/Pani tej zgody, nie będziemy mogli powiadomić o akcjach promocyjnych i marketingowych .
Czy wyraża Pani/Pan zgodę na przesyłanie drogą elektroniczną informacji handlowej dotyczącej produktów i usług oferowanych przez spółkę MARVEL oraz partnerów współpracujących w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną? *
*Jeśli nie wyrazi Pan/Pani tej zgody, nie będziemy mogli wysłać informacji handlowej.
Czy wyraża Pani / Pan zgodę na przekazywanie powyższych informacji poprzez używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w rozumieniu ustawy Prawo telekomunikacyjne (celem ich wyświetlenia na telefonie komputerze, laptopie czy innym urządzeniu, na którym dokonują Państwo logowania i otwarcia korespondencji)? *
*Jeśli nie wyrazi Pan/Pani tej zgody, nie będziemy mogli pozostać w kontakcie.