wczytuję ...

Regulamin - Walentynki 2020 Salon

Akcja przeprowadzona przez firmę MARVEL Sp. z o.o. w terminie od 6.02 – 15.02 2020 r. przy okazji Walentynek 2020.

 Zasady otrzymania dodatkowych korzyści:

  • przy zakupie samochodu/ zamówieniu dowolnego modelu marki Hyundai w terminie trwania akcji: od 6.02 – 15.02 2020 r. firma Marvel  przekaże do każdego zamówienia atrakcyjne pakiety akcesoriów oraz w ramach współpracy z Teatrem Wielkim – bilety do Teatru na dwa spektakle do wyboru:
    • Zemstę Nietoperza w dniu 13 lutego 2020 na godz. 18.30
    • Carmen w dniu 20 lutego 2020 na godz. 18.30

Ilość biletów jest ograniczona.

REGULAMIN KONKURSU

Organizatorem akcji Walentynki 2020 jest firma Marvel Sp. z o.o., ul. Żelazna 7, 90-332 Łódź. 

Celem Konkursu jest promocja firmy Marvel Sp. z o. o. - autoryzowanego dealera marki Hyundai w Łodzi.

CZAS TRWANIA KONKURSU

Akcja Walentynki 2020 twa od 6.02 – 15.02 2020 r.  w Salonie Hyundai Marvel przy al. Śmigłego Rydza 22 w Łodzi.

WARUNKI UCZESTNICTWA ORAZ ZASADY KONKURSU

  1. Uczestnikiem Akcji może być każda osoba (z wyłączeniem pracowników firmy Marvel Sp. z o.o.), która w dniach od 6.02 – 15.02 2020 r. zakupi dowolny model samochodu marki Hyundai.
  2. Informacja o dodatkowych korzyściach jakie oferuje akcja będzie podana na bieżąco Klientowi, który dokona zakupu samochodu.
  3. Dodatkowe korzyści – Pakiet akcesoriów do zakupionego samochodu (według aktualnego stanu magazynowego) i bilety do Teatru Wielkiego  będzie można odebrać w salonie Hyundai Marvel przy Al. Śmigłego Rydza 22 w Łodzi.

Poczekaj! Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę!

Szanowny kliencie, podanie danych jest dobrowolne, przed ich podaniem zapoznaj się z zasadami naszej Polityki prywatności i polityki cookies dostępnej tutaj.

Oświadczam iż zapoznałam/łem się z zasadami polityki prywatności. *
Czy wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych wyżej (tj.: imię, nazwisko, e-mail, nr tel.) przez MARVEL Sp. z o.o. ul. Żelazna 7, 90-333 Łódź, NIP: 725-000-78-63, zarejestrowana pod nr KRS 0000142101 zgodnie z RODO z 2016 r. , w celach świadczenia usług marketingowych. Czas przetwarzania Pana /Pani danych nie będzie dłuższy niż okres świadczenia usługi lub do czasu wycofania tej zgody. *
*Jeśli nie wyrazi Pan/Pani tej zgody, nie będziemy mogli powiadomić o akcjach promocyjnych i marketingowych .
Czy wyraża Pani/Pan zgodę na przesyłanie drogą elektroniczną informacji handlowej dotyczącej produktów i usług oferowanych przez spółkę MARVEL oraz partnerów współpracujących w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną? *
*Jeśli nie wyrazi Pan/Pani tej zgody, nie będziemy mogli wysłać informacji handlowej.
Czy wyraża Pani / Pan zgodę na przekazywanie powyższych informacji poprzez używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w rozumieniu ustawy Prawo telekomunikacyjne (celem ich wyświetlenia na telefonie komputerze, laptopie czy innym urządzeniu, na którym dokonują Państwo logowania i otwarcia korespondencji)? *
*Jeśli nie wyrazi Pan/Pani tej zgody, nie będziemy mogli pozostać w kontakcie.