wczytuję ...

Kia Picanto X Line 03 wybr

Nowa linia wyposażenia Kia Picanto – X-Line:
stylistyka inspirowana designem crossoverów

  • Nowe kontrastowe pakiety kolorystyczne wnętrza, większy prześwit i styl
    inspirowany wyglądem SUV-ów dla podkreślenia surowego designu linii
    modelowej X‑Line
  • Wraz z nowym crossoverem w gamie silnikowej Picanto debiutuje turbodoładowany silnik benzynowy 1.0T-GDI o mocy 100 KM
  • Ceny Picanto X-Line zaczynają się od 56 490 zł
  • W salonach w kwietniu 

Moda na crossovery nie ustaje, wobec czego Kia Motors Polska  wprowadza do sprzedaży młodszego brata modeli Stonic, Sportage i Sorento. Jest nim najmniejszy crossover ze stajni Kia czyli Picanto X-Line.

Nowa linia modelowa X‑Line jeszcze bardziej zwiększa atrakcyjność Picanto, najmniejszego samochodu oferowanego przez Kia, który łączy w sobie to, co najlepsze z nowym wyglądem zainspirowanym popularnymi crossoverami i SUV‑ami firmy, w tym Sportage i Sorento. Surowy design podkreślony jest przez kontrastujące pakiety kolorystyczne i większy prześwit. Dzięki zwiększonej wysokości nadwozia kierowca może lepiej obserwować drogę przed autem. 

Kia Picanto X Line 01
Kia Picanto X Line 02

Dzięki nowemu designowi Picanto X-Line nabiera charakteru SUV-a
Uterenowione Picanto X-Line jest podniesione o 15 mm względem standardowego modelu, ma plastikowe nakładki na progi, nadkola oraz muskularne zderzaki. Auto otrzymało charakterystyczną dla samochodów marki Kia osłonę chłodnicy w kształcie tygrysiego nosa i bardziej imponujące zderzaki rodem z SUV‑a, z przednią i tylną nakładką zderzaka, które wyglądają jak wykonane z metalu. Wszystko po to, aby wygląd Picanto X-Line nabrał jeszcze większego zdecydowania i sugerował, że samochód poradzi sobie w każdym terenie. Dodatkowo grill i lampy przeciwmgielne wersji X-Line zyskały kontrastujące akcenty w kolorze limonki lub srebrnym, a czarne osłony wokół nadkoli wzmacniają wizualny efekt powiększonego prześwitu. Uwagę zwraca także chromowana, podwójna końcówka układu wydechowego. We wnętrzu znajdziemy : nową skórzaną tapicerkę w kolorze szarym z zielonymi przeszyciami, sportową kierownicę oraz elementy stylistyczne na panelach drzwi. Wraz z nowym crossoverem w gamie silnikowej Picanto debiutuje turbodoładowany silnik benzynowy 1.0T-GDI o mocy 100 KM.

Picanto X-Line: uterenowiony charakter i bardzo bogate wyposażenie seryjne
Ceny Picanto X-Line zaczynają się od 56 490 zł. Decydując się na zakup tej wersji Picanto klient otrzyma w standardzie: 16‑calowe aluminiowe obręcze kół, aluminiowe pedały, światła LED do jazdy dziennej i światła przeciwmgielne, elektryczne lusterka zewnętrzne z kierunkowskazami LED, podgrzewaną kierownicę oraz fotele przednie z 3-stopniową regulacją, przeciwmgielne szyby tylne, podkreślającą charakter chromowaną listwę dolnej linii szyb, zewnętrzne nakładki progowe, skórzaną tapicerkę, aluminiowe nakładki na pedały, 7-calowy ekran dotykowy z kamerą cofania z interfejsem Android Auto oraz Apple CarPlay, 6 głośników  oraz antenę typu „płetwa rekina”. Tak jak Picanto GT Line, Picanto X-Line w standardzie ma sportową spłaszczoną kierownicę.

Kia Picanto X Line 04
Kia Picanto X Line 05

Nowe Picanto to najbezpieczniejszy samochód w segmencie A, który Kia kiedykolwiek wyprodukowała; auto ma nadwozie wykonane w technologii Advanced High Strength Steel (AHSS) i 6 standardowych poduszek powietrznych (czołowe, boczne i kurtynowe). Samochód jest także wyposażony w elementy bezpieczeństwa aktywnego, takie jak standardowo montowany system zarządzania stabilnością pojazdu (Vehicle Stability Management, VSM), który zapewnia stabilność podczas hamowania i pokonywania zakrętów. Nowe Picanto można także kupić z systemem automatycznego hamowania awaryjnego (Autonomous Emergency Braking, AEB) – kluczową technologią zwiększającą bezpieczeństwo w mieście.

Picanto ma największą w swojej klasie kabinę, z przestrzenią dla nóg i nad głowami. Bagażnik ma pojemność 255 litrów (VDA) – to więcej niż jakikolwiek inny samochód tej klasy, a tylna kanapa jest dzielona w stosunku 60:40 i można ją złożyć na płasko, powiększając przestrzeń bagażową do 1010 litrów.

Kia Picanto X-Line w salonach w kwietniu

Podobnie jak wszystkie inne modele, także nowa wersja Picanto będzie sprzedawana w standardzie z wyjątkową gwarancją na 7 lat lub 150 tys. km przebiegu. Nowe Picanto z linii X‑Line pojawi się w polskich salonach w kwietniu.

 

Pobierz cennik

Kia Picanto X Line 06

Poczekaj! Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę!

Szanowny kliencie, podanie danych jest dobrowolne, przed ich podaniem zapoznaj się z zasadami naszej Polityki prywatności i polityki cookies dostępnej tutaj.

Oświadczam iż zapoznałam/łem się z zasadami polityki prywatności. *
Czy wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych wyżej (tj.: imię, nazwisko, e-mail, nr tel.) przez MARVEL Sp. z o.o. ul. Żelazna 7, 90-333 Łódź, NIP: 725-000-78-63, zarejestrowana pod nr KRS 0000142101 zgodnie z RODO z 2016 r. , w celach świadczenia usług marketingowych. Czas przetwarzania Pana /Pani danych nie będzie dłuższy niż okres świadczenia usługi lub do czasu wycofania tej zgody. *
*Jeśli nie wyrazi Pan/Pani tej zgody, nie będziemy mogli powiadomić o akcjach promocyjnych i marketingowych .
Czy wyraża Pani/Pan zgodę na przesyłanie drogą elektroniczną informacji handlowej dotyczącej produktów i usług oferowanych przez spółkę MARVEL oraz partnerów współpracujących w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną? *
*Jeśli nie wyrazi Pan/Pani tej zgody, nie będziemy mogli wysłać informacji handlowej.
Czy wyraża Pani / Pan zgodę na przekazywanie powyższych informacji poprzez używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w rozumieniu ustawy Prawo telekomunikacyjne (celem ich wyświetlenia na telefonie komputerze, laptopie czy innym urządzeniu, na którym dokonują Państwo logowania i otwarcia korespondencji)? *
*Jeśli nie wyrazi Pan/Pani tej zgody, nie będziemy mogli pozostać w kontakcie.