wczytuję ...

Mechanik / Elektromechanik Samochodowy

Miejsce pracy: Bełchatów (ważne do 31.12.2021)

OPIS STANOWISKA:

  • diagnostyka samochodowa – mechanika/elektronika
  • mechaniczna naprawa samochodów
  • wykonywanie przeglądów zgodnie z arkuszami przeglądowymi i literaturą techniczną
  • wykonywanie konkretnych czynności zawartych w zleceniu warsztatowym
  • współpraca z mechanikami i elektrykami w zakresie napraw

WYMAGANIA:

  • wykształcenie minimum zawodowe (o kierunku samochodowym)
  • mile widziane doświadczenia na stanowisku Mechanika / Elektromechanika  (w autoryzowanym serwisie)
  • wiedza dotycząca budowy samochodów
  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w dokonywaniu diagnostyki samochodowej – mechanika/elektronika
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • uczciwość, bezkonfliktowość
  • poczucie odpowiedzialności
  • nastawienie na wysoką jakość wykonywanej pracy
  • dokładność, staranność rzetelność w wykonywaniu zadań

OFERUJEMY:

  • bardzo atrakcyjny system wynagrodzeń
  • narzędzia niezbędne do pracy
  • rozwój zawodowy
  • system szkoleń
  • pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej

Autoryzowany Dealer marek KIA, Hyundai, Isuzu w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko: Handlowiec ds. Sprzedaży Flotowej

Do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało:
Pozyskiwanie nowych Klientów flotowych
Utrzymywanie dobrych relacji handlowych z Klientami
Planowanie i realizacja spotkań biznesowych
Wykonywanie działań zgodnie z obowiązującą strategią Importerów KIA, Hyundai oraz Isuzu
Tworzenie dokumentacji zgodnie z procedurami wewnętrznymi i obowiązującymi przepisami prawa
Prowadzenie i terminowe rozliczanie transakcji
Przygotowywanie ofert handlowych
Sprzedaż produktów finansowych Współuczestnictwo w procesie planowanych działań i nowych kierunków rozwoju Działu Floty MarvelGrupa.

Wymagania:
Co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku;
Wiedza z zakresu budowy pojazdów
Nastawienie na realizację celów, umiejętności negocjacyjne, radzenie sobie w sytuacjach stresowych;
Dobra znajomość obsługi MS Office;
Czynne prawo jazdy kat. B;

Oferujemy:
Umowę o pracę
Narzędzia niezbędne do pracy
Szkolenia produktowe oraz możliwość rozwoju zawodowego,
Bardzo przyjazną atmosferę
Atrakcyjne premie
Udział w szkoleniach branżowych
Samochód firmowy
Dofinansowanie karty MultiSport;
Świadczenia z funduszu socjalnego
Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Poczekaj! Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę!

Oświadczam iż zapoznałam/łem się z zasadami polityki prywatności. *
Czy wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych wyżej (tj.: imię, nazwisko, e-mail, nr tel.) przez MARVEL Sp. z o.o. ul. Żelazna 7, 90-333 Łódź, NIP: 725-000-78-63, zarejestrowana pod nr KRS 0000142101 zgodnie z RODO z 2016 r. , w celach świadczenia usług marketingowych. Czas przetwarzania Pana /Pani danych nie będzie dłuższy niż okres świadczenia usługi lub do czasu wycofania tej zgody. *
*Jeśli nie wyrazi Pan/Pani tej zgody, nie będziemy mogli powiadomić o akcjach promocyjnych i marketingowych .
Czy wyraża Pani/Pan zgodę na przesyłanie drogą elektroniczną informacji handlowej dotyczącej produktów i usług oferowanych przez spółkę MARVEL oraz partnerów współpracujących w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną? *
*Jeśli nie wyrazi Pan/Pani tej zgody, nie będziemy mogli wysłać informacji handlowej.
Czy wyraża Pani / Pan zgodę na przekazywanie powyższych informacji poprzez używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w rozumieniu ustawy Prawo telekomunikacyjne (celem ich wyświetlenia na telefonie komputerze, laptopie czy innym urządzeniu, na którym dokonują Państwo logowania i otwarcia korespondencji)? *
*Jeśli nie wyrazi Pan/Pani tej zgody, nie będziemy mogli pozostać w kontakcie.