Chat with us, powered by LiveChat

wczytuję ...

Hyundai Elantra

Kompaktowy samochód, którego nie da się porównać z żadnym innym. Nowoczesny, aerodynamiczny wygląd idzie w parze ze znakomitymi osiągami.

elantra01
elantra02

Dzięki smukłym reflektorom i wyrazistemu heksagonalnemu grillowi, sylwetka nowej Elantry kusi drapieżnym wyglądem auta klasy premium.

Styl. Piękno. Moc. I niezapomniane wrażenia. Śmiało ruszaj w drogę samochodem, który spełnia Twoje oczekiwania.

elantra03
elantra04

Korzystaj z innowacyjnych rozwiązań we wnętrzu samochodu, które pozwalają cieszyć się komfortową podróżą. Automatyczna klimatyzacja, podgrzewane koło kierownicy i przednie fotele, tylna kamera cofania – dla nas każdy szczegół jest ważny.

Drugi raz z rzędu Hyundai znalazł się na pierwszym miejscu Raportu Jakości tygodnika Auto Świat (nr 5, 28 stycznia 2019), wyprzedzając wszystkie oceniane marki samochodowe, w tym marki premium. Ponowne pierwsze miejsce Hyundaia w rankingu jest najlepszym dowodem na wysoką jakość samochodów marki.

elantra16
elantra06
6-stopniowa automatyczna skrzynia biegów
Odkryj zoptymalizowaną 6-stopniową automatyczną skrzynię biegów z nowym oprogramowaniem i trybem sportowym, która zapewnia dynamiczne osiągi i niezrównaną oszczędność paliwa.
elantra07
6-biegowa skrzynia manualna
Sprawniejsza i dająca lepsze wyczucie dzięki nowej lekkiej konstrukcji o zwiększonej trwałości. Jest również wyposażona w nowy przycisk zwalniający wsteczny bieg, który ułatwia obsługę.

Bezpieczeństwo jest zawsze na pierwszym miejscu, dlatego nowy Hyundai Elantra ma zaawansowane systemy bezpieczeństwa i konstrukcję ze stali o wysokiej wytrzymałości.

elantra08
Zaawansowana stal o wysokiej wytrzymałości (AHSS)
elantra09
System 7 poduszek bezpieczeństwa
elantra10
Szyby sterowane elektrycznie z funkcją bezpieczeństwa
elantra11
Tylna kamera cofania

Elegancki i stylowy wygląd daje poczucie pewności siebie. Sportowa sylwetka i 17-calowe aluminiowe felgi przyciągają wszystkie spojrzenia.

elantra12
Elektrycznie składane lusterka zewnętrzne
elantra13
Felgi aluminiowe 17”

Bezpieczeństwo jest zawsze na pierwszym miejscu, dlatego nowa Elantra została wyposażona w najnowocześniejszą technologię Hyundai SmartSense. Zaawansowane systemy bezpieczeństwa sprawiają, że każda podróż przebiega w poczuciu pełnego bezpieczeństwa.

elantra14
System monitorowania martwego pola (BCW)
Czujniki radarowe w tylnym zderzaku ostrzegają kierowcę o zbliżających się pojazdach, które nie są widoczne.
elantra15
Przednie i tylne czujniki parkowania
Pewne parkowanie dzięki przedniej i tylnej kamerze, które gwarantują najlepszą widoczność. System wyposażony w precyzyjne czujniki ostrzega kierowcę, a nawet automatycznie hamuje w razie zagrożenia.