wczytuję ...

Bezpłatna infolinia  Hyundai,ISUZU Kia Łódź Brzezińska Kia Bełchatów Kia Poznań Jaguar,Land Rover

Hyundai Elantra

Kompaktowy samochód, którego nie da się porównać z żadnym innym. Nowoczesny, aerodynamiczny wygląd idzie w parze ze znakomitymi osiągami.

elantra01
elantra02

Dzięki smukłym reflektorom i wyrazistemu heksagonalnemu grillowi, sylwetka nowej Elantry kusi drapieżnym wyglądem auta klasy premium.

Styl. Piękno. Moc. I niezapomniane wrażenia. Śmiało ruszaj w drogę samochodem, który spełnia Twoje oczekiwania.

elantra03
elantra04

Korzystaj z innowacyjnych rozwiązań we wnętrzu samochodu, które pozwalają cieszyć się komfortową podróżą. Automatyczna klimatyzacja, podgrzewane koło kierownicy i przednie fotele, tylna kamera cofania – dla nas każdy szczegół jest ważny.

Drugi raz z rzędu Hyundai znalazł się na pierwszym miejscu Raportu Jakości tygodnika Auto Świat (nr 5, 28 stycznia 2019), wyprzedzając wszystkie oceniane marki samochodowe, w tym marki premium. Ponowne pierwsze miejsce Hyundaia w rankingu jest najlepszym dowodem na wysoką jakość samochodów marki.

elantra16
elantra06
6-stopniowa automatyczna skrzynia biegów
Odkryj zoptymalizowaną 6-stopniową automatyczną skrzynię biegów z nowym oprogramowaniem i trybem sportowym, która zapewnia dynamiczne osiągi i niezrównaną oszczędność paliwa.
elantra07
6-biegowa skrzynia manualna
Sprawniejsza i dająca lepsze wyczucie dzięki nowej lekkiej konstrukcji o zwiększonej trwałości. Jest również wyposażona w nowy przycisk zwalniający wsteczny bieg, który ułatwia obsługę.

Bezpieczeństwo jest zawsze na pierwszym miejscu, dlatego nowy Hyundai Elantra ma zaawansowane systemy bezpieczeństwa i konstrukcję ze stali o wysokiej wytrzymałości.

elantra08
Zaawansowana stal o wysokiej wytrzymałości (AHSS)
elantra09
System 7 poduszek bezpieczeństwa
elantra10
Szyby sterowane elektrycznie z funkcją bezpieczeństwa
elantra11
Tylna kamera cofania

Elegancki i stylowy wygląd daje poczucie pewności siebie. Sportowa sylwetka i 17-calowe aluminiowe felgi przyciągają wszystkie spojrzenia.

elantra12
Elektrycznie składane lusterka zewnętrzne
elantra13
Felgi aluminiowe 17”

Bezpieczeństwo jest zawsze na pierwszym miejscu, dlatego nowa Elantra została wyposażona w najnowocześniejszą technologię Hyundai SmartSense. Zaawansowane systemy bezpieczeństwa sprawiają, że każda podróż przebiega w poczuciu pełnego bezpieczeństwa.

elantra14
System monitorowania martwego pola (BCW)
Czujniki radarowe w tylnym zderzaku ostrzegają kierowcę o zbliżających się pojazdach, które nie są widoczne.
elantra15
Przednie i tylne czujniki parkowania
Pewne parkowanie dzięki przedniej i tylnej kamerze, które gwarantują najlepszą widoczność. System wyposażony w precyzyjne czujniki ostrzega kierowcę, a nawet automatycznie hamuje w razie zagrożenia.

Poczekaj! Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę!

Szanowny kliencie, podanie danych jest dobrowolne, przed ich podaniem zapoznaj się z zasadami naszej Polityki prywatności i polityki cookies dostępnej tutaj.

Oświadczam iż zapoznałam/łem się z zasadami polityki prywatności. *
Czy wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych wyżej (tj.: imię, nazwisko, e-mail, nr tel.) przez MARVEL Sp. z o.o. ul. Żelazna 7, 90-333 Łódź, NIP: 725-000-78-63, zarejestrowana pod nr KRS 0000142101 zgodnie z RODO z 2016 r. , w celach świadczenia usług marketingowych. Czas przetwarzania Pana /Pani danych nie będzie dłuższy niż okres świadczenia usługi lub do czasu wycofania tej zgody. *
*Jeśli nie wyrazi Pan/Pani tej zgody, nie będziemy mogli powiadomić o akcjach promocyjnych i marketingowych .
Czy wyraża Pani/Pan zgodę na przesyłanie drogą elektroniczną informacji handlowej dotyczącej produktów i usług oferowanych przez spółkę MARVEL oraz partnerów współpracujących w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną? *
*Jeśli nie wyrazi Pan/Pani tej zgody, nie będziemy mogli wysłać informacji handlowej.
Czy wyraża Pani / Pan zgodę na przekazywanie powyższych informacji poprzez używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w rozumieniu ustawy Prawo telekomunikacyjne (celem ich wyświetlenia na telefonie komputerze, laptopie czy innym urządzeniu, na którym dokonują Państwo logowania i otwarcia korespondencji)? *
*Jeśli nie wyrazi Pan/Pani tej zgody, nie będziemy mogli pozostać w kontakcie.