wczytuję ...

Bezpłatna infolinia  Hyundai,ISUZU Kia Łódź Kia Bełchatów Kia Poznań Jaguar,Land Rover

Śmiała stylistyka i wyrafinowanie. Charakterystyczny i elegancki, Hyundai SANTA FE Nowej Generacji łączy najwyższą jakość z przestronnością, komfortem i śmiałą stylistyką.

santafe5
Wrażenie mocy
Mocno zaznaczone nadkola i odważna linia boczna nowego SANTA FE to znaki rozpoznawcze tego modelu, największego spośród SUV-ów Hyundai.
santafe4
Odważny charakter
Z tyłu linia dachu płynnie łączy się z przyciągającymi spojrzenia reflektorami LED o eleganckim i wyważonym wyglądzie. Solidna osłona dolna zderzaka i podwójne chromowane końcówki wydechu nadają sportowego charakteru.

Do wyboru mamy trzy dynamiczne silniki wysokoprężne zmodyfikowane, aby spełniać nową normę emisji spalin euro 6c. Silniki zużywają mniej paliwa, dzięki bardziej efektywnemu spalaniu i zminimalizowaniu strat tarcia w układzie przeniesienia napędu.

santafe silnik
santafe wnetrze

Więcej komfortu. Mniej stresu. Wewnątrz nowy SANTA FE jest jeszcze przestronniejszy i bardziej ergonomiczny niż dotychczas. Dlatego każda podróż jest jeszcze bardziej relaksująca – dla wszystkich osób na pokładzie.

Przednie kolumny MacPhersona zapewniają stabilność i pewne prowadzenie podczas przyspieszania i hamowania. Tylne zawieszenie wielowahaczowe daje niezrównany komfort i zajmuje mniej miejsca niż inne układy, dzięki czemu pasażerowie mają więcej przestrzeni z tyłu.

santafe zawieszenie
santafe bieg

Nowa, 8-stopniowa automatyczna skrzynia biegów bardzo płynnie zmienia biegi i zachwyca szybkością reakcji.

Płynne i ciche zmiany biegów są możliwe dzięki wielofunkcyjnym synchronizatorom, zoptymalizowanym kołom zębatym, łożyskom sterującym i olejowi przekładniowemu o permanentnie niskiej lepkości.

santafe bieg2
santafe bezpieczenstwo

Nowy SANTA FE ma wyjątkowo sztywne nadwozie dzięki zastosowaniu zaawansowanej stali o wysokiej wytrzymałości i wysokiemu współczynnikowi absorpcji energii mechanicznej, co skutecznie chroni pasażerów w razie zderzenia. Sześć poduszek powietrznych: dwie przednie poduszki powietrzne, dwie boczne poduszki powietrzne oraz dwie kurtyny powietrzne chroniące kierowcę i pasażerów w pierwszym i drugim rzędzie.

santafe wygoda1
System kamer 360°
santafe wygoda2
Nawigacja z 8” ekranem dotykowym
santafe wygoda3
Radio z 7" calowym kolorowym ekranem dotykowym
santafe wygoda4
Inteligentna klapa bagażnika otwierana elektrycznie
santafe wygoda5
Wygodne zajmowanie miejsc w 3. rzędzie
santafe wygoda6
System nagłośnienia klasy premium firmy KRELL

Poczekaj! Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę!

Szanowny kliencie, podanie danych jest dobrowolne, przed ich podaniem zapoznaj się z zasadami naszej Polityki prywatności i polityki cookies dostępnej tutaj.

Oświadczam iż zapoznałam/łem się z zasadami polityki prywatności. *
Czy wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych wyżej (tj.: imię, nazwisko, e-mail, nr tel.) przez MARVEL Sp. z o.o. ul. Żelazna 7, 90-333 Łódź, NIP: 725-000-78-63, zarejestrowana pod nr KRS 0000142101 zgodnie z RODO z 2016 r. , w celach świadczenia usług marketingowych. Czas przetwarzania Pana /Pani danych nie będzie dłuższy niż okres świadczenia usługi lub do czasu wycofania tej zgody. *
*Jeśli nie wyrazi Pan/Pani tej zgody, nie będziemy mogli powiadomić o akcjach promocyjnych i marketingowych .
Czy wyraża Pani/Pan zgodę na przesyłanie drogą elektroniczną informacji handlowej dotyczącej produktów i usług oferowanych przez spółkę MARVEL oraz partnerów współpracujących w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną? *
*Jeśli nie wyrazi Pan/Pani tej zgody, nie będziemy mogli wysłać informacji handlowej.
Czy wyraża Pani / Pan zgodę na przekazywanie powyższych informacji poprzez używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w rozumieniu ustawy Prawo telekomunikacyjne (celem ich wyświetlenia na telefonie komputerze, laptopie czy innym urządzeniu, na którym dokonują Państwo logowania i otwarcia korespondencji)? *
*Jeśli nie wyrazi Pan/Pani tej zgody, nie będziemy mogli pozostać w kontakcie.