wczytuję ...

Bezpłatna infolinia  Hyundai,ISUZU Kia Łódź Kia Bełchatów Kia Poznań Jaguar,Land Rover
KiaEV6 01

Kia EV6 - pierwsze auto elektryczne nowej generacji

Zastosowana po raz pierwszy w modelu EV6, nowa elektryczna platforma modułowa Kia (E-GMP) pozwala na uzyskanie płaskiej podłogi, co przekłada się na elastyczne dopasowanie układu wnętrza. Pomimo kompaktowych wymiarów zewnętrznych EV6, rozstaw osi 2,9 m zapewnia przestrzeń w kabinie na poziomie podobnym do wielu dużych SUV-ów. Oznacza to więcej miejsca we wnętrzu dla Ciebie i Twoich pasażerów.

Elektryczna architektura 800 V z funkcją obsługi wielu systemów ładowania pozwala znaleźć dodatkowy czas na rzeczy, które są dla Ciebie naprawdę ważne. System szybkiego ładowania pozwala uzupełnić ponad 100 km zasięgu w mniej niż 4,5 minuty. Ładowanie od 10 do 80% zajmuje mniej niż 18 minut.

KiaEV6 02
KiaEV6 03

Akumulator EV6 o pojemności 77,4 kWh umożliwia przejechanie ponad 510 km przy pełnym naładowaniu. Oznacza to rzadsze ładowanie i więcej czasu na odkrywanie Twoich pasji. Kia EV6 dostępna jest również z akumulatorem o pojemności 58 kWh, wystarczającym do zaspokojenia wszystkich potrzeb związanych z jazdą. Napęd na tylną oś z jednym silnikiem elektrycznym lub napęd na cztery koła z dwoma silnikami zapewniają dotarcie do celu bez względu na warunki pogodowe i ukształtowanie terenu.

*Zasięg testowany wg procedury WLTP jest aktualnie w trakcie homologacji.Ostateczne dane dot.zasięgu i zużycia energii zostaną przedstawione na późniejszym etapie.

Kia EV6 jest wyposażona w funkcję vehicle-to-load (V2L), która pozwala na wykorzystanie auta jako źródła energii do zasilania urządzeń podczas codziennych aktywności lub rekreacji. EV6 dostarcza do 3,6 kW energii elektrycznej, dzięki czemu może służyć nawet jako awaryjne źródło zasilania w Twoim domu. Może również działać jak przenośny powerbank podczas spędzania czasu poza domem.

KiaEV6 04

Dzięki możliwości holowania aż do 1600 kg, możesz zabrać wszystko, czego potrzebujesz na przygodę na świeżym powietrzu z przyjaciółmi i rodziną. Bez emisji spalin. Dane dotyczą maksymalnego uciągu i mogą się różnić w zależności od wielkości akumulatora i/lub rodzaju napędu.

Poczekaj! Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę!

Szanowny kliencie, podanie danych jest dobrowolne, przed ich podaniem zapoznaj się z zasadami naszej Polityki prywatności i polityki cookies dostępnej tutaj.

Oświadczam iż zapoznałam/łem się z zasadami polityki prywatności. *
Czy wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych wyżej (tj.: imię, nazwisko, e-mail, nr tel.) przez MARVEL Sp. z o.o. ul. Żelazna 7, 90-333 Łódź, NIP: 725-000-78-63, zarejestrowana pod nr KRS 0000142101 zgodnie z RODO z 2016 r. , w celach świadczenia usług marketingowych. Czas przetwarzania Pana /Pani danych nie będzie dłuższy niż okres świadczenia usługi lub do czasu wycofania tej zgody. *
*Jeśli nie wyrazi Pan/Pani tej zgody, nie będziemy mogli powiadomić o akcjach promocyjnych i marketingowych .
Czy wyraża Pani/Pan zgodę na przesyłanie drogą elektroniczną informacji handlowej dotyczącej produktów i usług oferowanych przez spółkę MARVEL oraz partnerów współpracujących w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną? *
*Jeśli nie wyrazi Pan/Pani tej zgody, nie będziemy mogli wysłać informacji handlowej.
Czy wyraża Pani / Pan zgodę na przekazywanie powyższych informacji poprzez używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w rozumieniu ustawy Prawo telekomunikacyjne (celem ich wyświetlenia na telefonie komputerze, laptopie czy innym urządzeniu, na którym dokonują Państwo logowania i otwarcia korespondencji)? *
*Jeśli nie wyrazi Pan/Pani tej zgody, nie będziemy mogli pozostać w kontakcie.