wczytuję ...

Nowy Hyundai Tucson

tusconzalety bg

Mocna i zwarta sylwetka nowego Tucsona ujawnia silny, sportowy charakter samochodu, który aż rwie się do jazdy. Charakter Tucsona widać w każdym szczególe - począwszy od atrakcyjnych reflektorów LED, płynnie wkomponowanych w górne naroża heksagonalnego grilla, przez dynamicznie zarysowane linie boczne, aż po szeroki, wyrazisty tył.

tusconparallax4

Atrakcyjna i opływowa sylwetka nowego Tucsona to nie tylko kwestia estetyki. To również wynik poprawionego czołowego współczynnika oporu powietrza (Cx), który wraz z szerszym rozstawem kół poprawia stabilność pojazdu przy dużych prędkościach. Lepsze wyniki uzyskano dzięki ukształtowaniu przedniego zderzaka, obniżonej linii słupka A, tylnym i bocznym spoilerom oraz zoptymalizowanej aerodynamice podwozia.

tuscon sylwetka
tusconparallax5
tuscon bezpieczenstwo

Nowy Tucson łączy najmocniejsze materiały z inteligentnymi technologiami, aby zapewnić pełną ochronę wszystkim pasażerom. Kabina pasażerska wykonana jest ze stali o wysokiej wytrzymałości (AHSS) w procesie tłoczenia na gorąco. Mocnej konstrukcji towarzyszy szereg systemów bezpieczeństwa czynnego: AEB, LDWS, BSD i ATCC.

Szybkie zmiany, doskonała dynamika i niskie zużycie paliwa. To efekt połączenia nowej jednostki 1.6 T-GDI z nową dwusprzęgłową przekładnią 7-biegową (DCT).

tuscon silnik
tusconparallax2

Wnętrze nowego Tucsona odzwierciedla wyrazisty i czysty design zewnętrza pojazdu. Przełączniki i wskaźniki zgrupowane w sposób optymalizujący funkcjonalność i łatwość obsługi, zapewniają wygodę w podróży.

tusconwnerze