wczytuję ...

Bezpłatna infolinia  Hyundai,ISUZU Kia Łódź Kia Bełchatów Kia Poznań Jaguar,Land Rover

Hyundai TUCSON Nowej Generacji

nowy tucson 01

Wyrafinowany i progresywny styl Nowego Tucsona można uznać za rewolucyjny. Jego starannie wyrzeźbione powierzchnie i dynamiczne linie podnoszą nowoczesną stylistykę na wyższy poziom i stawiają go w czołówce stylistycznej SUV-ów. Muskularna sylwetka większego i szerszego nadwozia łączy ostre kąty i dynamiczne proporcje z ciekawymi powierzchniami – tworząc progresywny wygląd bez kompromisów, który podkreśla solidne dziedzictwo Hyundaia.

Odważne, zaawansowane technologicznie detale projektowe, takie jak boczna linia w kształcie litery Z, natychmiast tworzą sportowe, dynamiczne wrażenie.

nowy tucson 02
HYUNDAI TUCSON NX4 DANCER 03 LIFESTYLE SHOT INTERIOR 16x9
nowy tucson 03

Sportowe nowego Tucsona podkreśla chromowana listwa ozdobna o parabolicznym kształcie z ostrymi zakończeniami, zaczynająca się od lusterek bocznych sięgająca słupka C.

Szerokie tylne lampy LED z parametrycznymi ukrytymi detalami świetlnymi nawiązują do dynamicznego motywu stylistycznego z przodu.

nowy tucson 04
NX4 interior all new+Hyundai+Tucson+interior+2 16x9

NX4 interior all new+Hyundai+Tucson+interior+2 16x9

Ustaw oświetlenie wedle własnych upodobań. Nastrojowe oświetlenie wnętrze dopasowuje się do upodobań kierowcy i pasażerów dzięki 64 konfigurowalnym kolorom i 10 poziomom jasności. Źródła światła znajdują się w dolnej części konsoli środkowej, w podkładce do ładowania bezprzewodowego i kieszeniach drzwi.

Większa przestronność.

Większa przestronność.

Przestrzeń bagażowa.

Przestrzeń bagażowa.

Ilość miejsca w bagażniku została zwiększona i w zależności od wybranej wersji wyposażenia i układu napędowego jego pojemność może wynosić aż 620 litrów przy podniesionych siedzeniach i do 1799 litrów przy złożonych oparciach.

Kierownica wielofunkcyjna.

Kierownica wielofunkcyjna.

Sterowanie przyciskami.

Sterowanie przyciskami.

Elementy sterowania przyciskami (shift-by-wire) są połączone z ergonomicznie umieszczonym podłokietnikiem, co zapewnia intuicyjną obsługę i idealnie wpisuje się w purystyczny wygląd wnętrza.

Przestronność i komfort wnętrza przekracza wszelkie oczekiwania. Elegancki minimalizm wnętrza harmonijnie przenika się z wiodącą w tym segmencie technologią. Dzięki zmysłowym formom inspirowanym wodospadami we wnętrzu zastosowano wysokiej jakości miękkie w dotyku materiały, które przenoszą wygląd na nowy poziom.

Poczekaj! Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę!

Szanowny kliencie, podanie danych jest dobrowolne, przed ich podaniem zapoznaj się z zasadami naszej Polityki prywatności i polityki cookies dostępnej tutaj.

Oświadczam iż zapoznałam/łem się z zasadami polityki prywatności. *
Czy wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych wyżej (tj.: imię, nazwisko, e-mail, nr tel.) przez MARVEL Sp. z o.o. ul. Żelazna 7, 90-333 Łódź, NIP: 725-000-78-63, zarejestrowana pod nr KRS 0000142101 zgodnie z RODO z 2016 r. , w celach świadczenia usług marketingowych. Czas przetwarzania Pana /Pani danych nie będzie dłuższy niż okres świadczenia usługi lub do czasu wycofania tej zgody. *
*Jeśli nie wyrazi Pan/Pani tej zgody, nie będziemy mogli powiadomić o akcjach promocyjnych i marketingowych .
Czy wyraża Pani/Pan zgodę na przesyłanie drogą elektroniczną informacji handlowej dotyczącej produktów i usług oferowanych przez spółkę MARVEL oraz partnerów współpracujących w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną? *
*Jeśli nie wyrazi Pan/Pani tej zgody, nie będziemy mogli wysłać informacji handlowej.
Czy wyraża Pani / Pan zgodę na przekazywanie powyższych informacji poprzez używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w rozumieniu ustawy Prawo telekomunikacyjne (celem ich wyświetlenia na telefonie komputerze, laptopie czy innym urządzeniu, na którym dokonują Państwo logowania i otwarcia korespondencji)? *
*Jeśli nie wyrazi Pan/Pani tej zgody, nie będziemy mogli pozostać w kontakcie.