wczytuję ...

Bezpłatna infolinia  Hyundai,ISUZU Kia Łódź Kia Bełchatów Kia Poznań Jaguar,Land Rover

Odkryj nowego Hyundaia IONIQ Hybrid

Nowy design, bardzo niskie zużycie paliwa, najnowocześniejsze zaawansowane systemy aktywnego bezpieczeństwa i wspomagania jazdy – nowy IONIQ Hybrid jest jeszcze lepszy. Wszytko bez potrzeby zewnętrznego ładowania akumulatorów, zmiany stylu jazdy i jakichkolwiek kompromisów. Dynamiczny tandem nowoczesnego silnika benzynowego i elektrycznego, które łączą siły, by zapewniać maksymalną wydajność i budzące podziw osiągi.

Nowy IONIQ Hybrid00
Nowy IONIQ Hybrid01

Aerodynamiczna sylwetka nowego Hyundaia IONIQ Hybrid została zoptymalizowana dzięki zastosowaniu nowych elementów, które poprawiają jego wyrafinowany wygląd. Nowa dynamicznie wyglądająca osłona chłodnicy harmonijnie współgra z nowymi reflektorami LED i światłami do jazdy dziennej LED.

Nowy system audio, wideo i nawigacji z wyświetlaczem 10,25 cala jest eleganckim uzupełnieniem przeprojektowanego kokpitu. Dotykowy ekran obsługuje zaawansowane funkcje łączności Hyundai Blue Link* oraz bezpłatną 5-letnią subskrypcję usług LIVE. Aktualizowane w czasie rzeczywistym informacje o stacjach benzynowych, pogodzie i natężeniu ruchu, a także wynikach dostępności miejsc parkingowych. Dostępne jest również wyszukiwanie punktów dealerskich Hyundai oraz ostrzeganie o fotoradarach.

Nowy IONIQ Hybrid02
Nowy IONIQ Hybrid03

Nowy IONIQ Hybrid zyskał nowe przejrzyste wnętrze, kuszące mnóstwem nowych możliwości. Ciesz się praktycznością 5-drzwiowego nadwozia, które zapewnia wysoki poziom komfortu. Wnętrze skomponowano z przyjaznych środowisku materiałów, takich jak organiczna trzcina cukrowa czy kamień wulkaniczny.

W nowym Hyundaiu IONIQ Hybrid pracuje dynamiczny tandem: specjalnie skalibrowany silnik benzynowy z bezpośrednim wtryskiem oraz silnik elektryczny. Napęd hybrydowy wprowadza oszczędność paliwa na nowy poziom, a równocześnie zapewnia wyjątkowe osiągi dzięki mocy 141 KM i momentowi obrotowemu sięgającemu 265 Nm. Połączenie dwusprzęgłowej skrzyni biegów, niskiej masy, konstrukcji o wysokiej wytrzymałości przekłada się niesamowite wrażenia z jazdy oraz naprawdę niskie zużycie paliwa.

Nowy IONIQ Hybrid04

Zależnie od warunków jazdy nowy IONIQ Hybrid niezauważalnie przełącza napęd między silnikiem benzynowym i elektrycznym. System rekuperacji ładuje akumulator wykorzystując silnik elektryczny do hamowania. Energia zmagazynowana w akumulatorze może zasilać silnik elektryczny podczas przyspieszania, jazdy pod górę lub z małą prędkością.

Nowy IONIQ Hybrid05
Nowy IONIQ Hybrid06
Nowy IONIQ Hybrid07
Nowy IONIQ Hybrid08

Niskie zużycie paliwa i poziom emisji CO2 nowego Hyundaia IONIQ Hybrid uzyskano dzięki zastosowaniu systemu wspomagania ekologicznej jazdy (ECO-DAS). Po wprowadzeniu trasy do systemu nawigacyjnego system Predictive Energy Management analizuje trasę, wykorzystując dane topograficzne, aby określić optymalną mieszankę mocy z silnika elektrycznego i spalinowego. Funkcja Tryb żeglowania informuje kierowcę o sytuacji drogowej, w której należy zwolnić, aby obniżyć zużycie paliwa.

Nowy IONIQ Hybrid09

Jeśli na trasie występuje wzniesienie, a stan naładowania akumulatora jest niski, to IONIQ Hybrid zwiększa obroty silnika, aby szybko podładować akumulator przed podjazdem pod górę. Dzięki temu silnik elektryczny może wspomagać silnik spalinowy podczas podjazdów – co przyczynia się do obniżenia zużycia paliwa.

Jeśli akumulator jest w dostatecznym stopniu naładowany, IONIQ Hybrid zwiększa wykorzystanie silnika elektrycznego przed zjazdem, aby obniżyć zużycie paliwa. Energia elektryczna jest odzyskiwania podczas hamowania przy zjeżdżaniu w dół.

Nowy IONIQ Hybrid10
Nowy IONIQ Hybrid11

Ta funkcja analizuje informacje o trasie z systemu nawigacji, aby powiadamiać kierowcę o sytuacjach wymagających zmniejszenia prędkości. Może to być zmiana kierunku lub zjazd z autostrady. Symbol na wyświetlaczu i sygnał dźwiękowy informują, że należy zdjąć nogę z gazu. Służy to dalszemu obniżeniu zużycia paliwa dzięki wykorzystaniu silnika elektrycznego i minimalizowaniu wykorzystania hamulców.

System rekuperacji ładuje akumulator wykorzystując silnik elektryczny do hamowania. Możesz łatwo zmienić intensywność odzyskiwania energii hamowania za pomocą łopatek za kierownicą. Można wybrać jeden z czterech poziomów: zapewniają one różne poziomy hamowania i mocy ładowania. Im wyższy poziom, tym samochód mocniej zwalnia po puszczeniu pedału przyspieszenia.

Nowy IONIQ Hybrid12
Nowy IONIQ Hybrid13

IONIQ Hybrid jest wyposażony w łopatki pod kierownicą, które pełnią dwie funkcje. W trybie sportowym można zmieniać biegi ręcznie, co daje radość z jazdy. W trybie ECO służą do zmiany poziomu rekuperacji – to znaczy intensywności hamowania silnikiem elektrycznym po zdjęciu nogi z pedału gazu.

Poczekaj! Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę!

Szanowny kliencie, podanie danych jest dobrowolne, przed ich podaniem zapoznaj się z zasadami naszej Polityki prywatności i polityki cookies dostępnej tutaj.

Oświadczam iż zapoznałam/łem się z zasadami polityki prywatności. *
Czy wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych wyżej (tj.: imię, nazwisko, e-mail, nr tel.) przez MARVEL Sp. z o.o. ul. Żelazna 7, 90-333 Łódź, NIP: 725-000-78-63, zarejestrowana pod nr KRS 0000142101 zgodnie z RODO z 2016 r. , w celach świadczenia usług marketingowych. Czas przetwarzania Pana /Pani danych nie będzie dłuższy niż okres świadczenia usługi lub do czasu wycofania tej zgody. *
*Jeśli nie wyrazi Pan/Pani tej zgody, nie będziemy mogli powiadomić o akcjach promocyjnych i marketingowych .
Czy wyraża Pani/Pan zgodę na przesyłanie drogą elektroniczną informacji handlowej dotyczącej produktów i usług oferowanych przez spółkę MARVEL oraz partnerów współpracujących w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną? *
*Jeśli nie wyrazi Pan/Pani tej zgody, nie będziemy mogli wysłać informacji handlowej.
Czy wyraża Pani / Pan zgodę na przekazywanie powyższych informacji poprzez używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w rozumieniu ustawy Prawo telekomunikacyjne (celem ich wyświetlenia na telefonie komputerze, laptopie czy innym urządzeniu, na którym dokonują Państwo logowania i otwarcia korespondencji)? *
*Jeśli nie wyrazi Pan/Pani tej zgody, nie będziemy mogli pozostać w kontakcie.